Малі Олімпійські Ігри 2018

У листопаді 2018 року на базі дитячого садка №7 «Малюк» пройшли Малі Олімпійські Ігри. Їх метою стало залучення дітей до традицій великого спорту, зміцнення здоров’я, а також виховання у дітей уміння не тільки перемагати, а й програвати. Протягом тижня діти боролися за медалі.

Спортивне свято включало змагання по футболу і хокею, спортивні естафети з всіх видив руху (ходьба, біг, метання, стрибки, рівновагу, лазіння). У святі взяли участь команди всіх вікових груп дошкільного закладу «Малятко».

На сьогоднішній день проведення спартакіади та олімпіад є одним із завдань нашого ДНЗ. Спортивні свята в дитячому садку справа зовсім не нова. Однак в підготовці такого спортивного свята, як Олімпіада, є ряд специфічних моментів. Відмінність її від організації звичайних форм активного відпочинку дітей полягає в тому, що в підготовці і проведенні приймає участь весь колектив, починаючи від завідувача і закінчуючи двірником. Педагоги груп виступали тренерами своїх команд, разом з дітьми розробляли девіз і емблему.

Даний захід дає дітям можливість обрати той вид спорту, який їх цікавить, реалізувати в ньому свої здібності, показати спритність, силу, швидкість. Такі спортивні свята сприяють не тільки фізичному розвитку дітей, а й їх моральному вихованню, вмінню коректно поводити себе з суперником, співпереживати за товаришів по команді, радіти і засмучуватися за удачі і промахи, формують позитивні емоції, об’єднують дорослих і дітей загальними цілями.